CELESTRON

Celestron 18763 Power Tank Lithum LT

Ürün Kodu:CL 18763
Barkod:050234187633
CELESTRON
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • En küçük ve en hafif lityum iyon güç paketimiz olan PowerTank Lithium LT ile teleskopunuzu her yerde çalıştırın. Bu kullanışlı cihaz, teleskopunuz ve aksesuarlarınız, kamp malzemeleriniz, acil durum kitiniz ve daha fazlası için olmazsa olmazdır.

  Teleskoplar için Tasarlanmış Kararlı Güç

  PowerTank Lithium LT, Lityum Nikel Manganez Kobalt Oksit [LiNiMnCoO2] veya NMC teknolojisi ile üretilmiştir, bu da uzun süreler boyunca sabit bir şarj sağlar ve geleneksel sızdırmaz kurşun asitli aküden daha az bakım gerektirir.

  Bu fiyat aralığındaki diğer lityum iyon güç paketlerinin aksine, PowerTank Lithium LT, özellikle bilgisayarlı teleskopların benzersiz ihtiyaçları için astronomlar tarafından astronomlar için tasarlanmıştır.

  Teleskop elektroniği voltaja karşı çok hassastır. Optimum voltajdan daha düşük bir voltajla bir teleskopa güç verilmesi, motorların daha ağır yüklerle gerilmesine ve hatta elektronik aksamın arızalanmasına neden olabilir. PowerTank Lithium LT, pil bitip kapanana kadar pil ömrünün büyük bir bölümünde en az 11,8 volt iletmesini sağlamak için yerleşik bir voltaj regülatörü kullanır.

  Teleskobunuza saatlerce güç sağlamak için yeterli watt-saat elektrik tuttuklarını iddia eden rakip piller görebilirsiniz. Bu pillerdeki teknoloji, başlangıçta ev tipi CPAP makineleri gibi çok daha düşük voltajlı elektroniklere güç sağlamak için geliştirildi. Gerçekte iletilen voltaj 12V'da başlasa da hızla düşer, teleskopunuzun performansını etkiler ve yaklaşık 2-3 saat içinde işlevsel olarak işe yaramaz hale gelir.

  Celestron'un teleskop mühendisleri, performansta bu düşüşü yaşamamasını sağlamak için PowerTank Lithium LT'deki pil tedarikçileri ile el ele çalıştı. Dahili voltaj regülatörü, aküde kalan şarj miktarından bağımsız olarak sabit bir 12V çıkış sağlar. Bu, teleskopunuzun elektroniğini güvende tutar ve astronomiye odaklanabilmeniz için ellerinden gelenin en iyisini yapar.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.