ZYLISS

1951'den bu yana, Zyliss dünya çapında tüketicilerin artan ihtiyacını karşılamak için İsviçre'de mutfak aletleri üretmektedir. Uluslararası itibarını; tasarımı, kalitesi, fonksiyonelliği ve dayanıklılığından alır.  Her Zyliss mutfak aracının arkasında "zevk için tasarım" prensibi vardır.  İnanç, tüm Zyliss ürünlerinin sadece basit ve verimli bir şekilde mükemmel bir iş yapması değil, aynı zamanda müşterileri her kullandıklarında gülümsemeleri gerektiğidir.

Kaliteli gıda hazırlama araç ve gereçleri tasarlamada 60 yılı aşkın deneyime sahip olan Zyliss'in, ev hanımları ve gurme şefler tarafından tercih edilen uluslararası saygın bir marka haline geldiğini görmek kolaydır.

Müşterilerin ürünü, sonuçları kadar sevmelerini ister. Bu nedenle mutfak çözümleri,  günlük işleri bir zevk haline getirmek için keyifli tasarım ustalığıyla doludur. Yeni ürünler için ilham, sadece müşterilerinin ne istediğini anlamaktan değil, yaşam tarzı trendlerinde ve günlük yemek pişirmedeki değişiklikleri tahmin etmekten kaynaklanmaktadır. Ustaca, güvenilir ve dayanıklı ürünler geliştirme taahhüdüyle Zyliss, sadece son derece işlevsel ürünler üretmekle ilgili değil, aynı zamanda bunları kullanan herkesi sürekli sevindirmektedir.

Sırala
1 2
Toplam 162 ürün görüntüleniyor.
1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.