mg_banner2.jpg (142 KB)

MAGLITE LED FENERLER

1955'ten beri ABD'li bir  üretici olan Mag Instrument, 1979'dan beri dünya çapında yüz milyonlarca insan tarafından taşınan ve güvenilen, en zorlu alanlar da dahil olmak üzere çeşitli koşullarda kullanılan el fenerleri üretmektedir. Maglite fenerleri son teknoloji MAG-LED Teknolojisini kullanmaktadır.

Maglite'nin kompakt fenerleri uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir. Boyutları küçük olmasına rağmen dayanıklı ve ultra parlaktır. Orta boy fenerleri, yüksek güçlü ancak mütevazı boyutta hızlı işlem gören bir el feneri arayan her kullanıcı için mükemmel bir seçenektir.  İster günlük kullanım için, ister profesyonel olarak ister evde kullanın, bu güvenilir fenerler bütün ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Tam boy fenerleri, en zorlu koşullara dayanacak şekilde üretilmiştir ve bunları her gün kullanan profesyonellerin gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmıştır. Sadece son derece sert ve ultra parlak değil, tam boyutlu el fenerlerinin çoğunda çok modlu elektronik anahtarlama vardır, bu da kullanıcının herhangi bir etkinliğe en uygun modu ve işlevi seçmesini sağlar.

Sırala
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.