I.N.O.X. Lansman
VICTORINOX SWISS ARMY I.N.O.X. TÜRKİYE LANSMANI

Bugüne kadar sağlamlık ve fonksiyonelliğin markası olarak tanınan ve bütün Dünya’da seçkinliğiyle bilinen Victorinox; saat teknolojisinde bir ilki başardı, bir saatten fazlasını yarattı.

Victorinox Swiss Army
daha önce yapılmamışı yaparak İsviçre saat endüstrisine yeni bir devrim getirdi. Victorinox’un 130. Yılına özel olarak tasarlanan I.N.O.X. , firmamız Eyüboğlu Çelik ve Hobi Ürünleri Distribütörlüğü'nde Ekim 2014 yılında birçok bayi, basın, gazeteci ve misafirlerin katılımı ile sizlerin beğenisine sunuldu.


Bilindik sınırların çok ötesinde bir dayanaklılık vaat eden INOX ‘u, yalnızca saat olarak nitelemek oldukça zor.Standart testin yanı sıra, Victorinox Swiss Army ender dayanıklılığını kanıtlamak için 130 zorlu testten geçmiştir. Saat ile birlikte silikondan yapılmış çıkarılabilir bir koruyucu da saat ile birlikte kullanılabiliyor.

Betona atma, yüksekten düşürme, aşırı soğuk ve aşırı sıcağa maruz bırakma ve hatta üzerinden 64 tonluk tankla geçme gibi testlere maruz kalan inox, kum fırtınasına, çamaşır makinesinde 2 saat dayanabilirliğe sahiptir.

200 metreye kadar su geçirmeyen İnox, -51° C’den +71 ° C’e kadar gerçekleşen ısı farklılıklarına ve 12G’lik hızlandırma ve yavaşlatma etkilerine direnebiliyor. Saat 12G’ye kadar da direnç gösteriyor. İNOX ayrıca benzin, çözücü, yağ, temizlik ürünleri ve böcek ilaçları gibi aşındırıcı ürünlere de maruz bırakılmıştır.

I.N.O.X. saatin kadranı, camı aşağıda kalacak şekilde tasarlandığından kristal camın darbelerden etkilenme olasılığı da azalıyor, zaten onu bu kadar sağlam yapan da bu özelliği. Fonksiyonelliği ise Victorinox geleneğinden geliyor.


X
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.